Co je catering?

PŘIPRAVÍME, DOVEZEME, OBSLOUŽÍME, UKLIDÍME

Jedná se o specifickou službu zákazníkům, v našem případě jde o služby gastronomického charakteru, které je možno realizovat na libovolném místě
v libovolném čase.

Zajišťujeme vše od inventáře, přípravu svatební či narozeninové tabule, přes personál až po závěrečný úklid.

Jako kreativní cateringová firma Vám pomůžeme při plánování celého dne, navrhneme menu, zajistíme zábavu a doplňkové služby, květiny a květinové dekorace apod.

Přemýšlíte, že uspořádáte párty, oslavu narozenin, svatební hostinu, firemní večírek či jinou akci, ale nechcete se o nic starat a užít si oslavu bez starostí?

Náš tým se o vše postará a zajistí Vám akci podle Vašich představ.
Jsme rodinný podnik nabízející individuální a profesionální přístup, kvalitu, spolehlivost
a časovou flexibilitu.

V rámci nezávazné schůzky Vám nabízíme poradenství týkající se svateb, večírků, rodinných oslav, firemních akcí či smutečních hostin.
Vše přizpůsobujeme Vašim přáním a požadavkům.

Doplňkové služby v rámci cateringu

Celkový zážitek z celé akce je možné doplnit výběrem kvalitních vín nebo řízenou degustací vín, popřípadě zajistíme barmanskou show s vynikajícími koktejly . V rámci cateringu můžeme také nabídnout doprovodný program ve formě kapely, kouzelníka, komického vystoupení, virtuální realitu apod.

Naše restaurace

Restaurace Pod střechou se nachází v centru Hranic na Moravě a její prostory můžete využít pro své soukromé akce.

Prostory restaurace Pod střechou jsou rozděleny na hlavní restauraci a salónek. Restaurace má kapacitu až 80 míst a salónek disponuje 35 místy.

Pokud je počet míst na Vaši hostinu vyšší, zajistíme pro Vás jiné prostory pro uspořádání hostiny, nebo vše připravíme na Vámi vybrané místo.

Prostory restaurace užíváme pouze k pořádání soukromých akcí jako jsou např. svatební hostiny, smuteční hostiny, narozeninové oslavy, firemní akce a schůze a jiné; proto restaurace nemá běžnou otevírací dobu a v případě zájmu o soukromou akci nás nezávazně kontaktujte na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.